Kwiat i Sainz zalecają cierpliwość

Podczas gdy Red Bull chce uzyskać pod koniec października jasną odpowiedź na temat swojego silnika na rok 2016, Daniil Kvyat i Carlos Sainz twierdzą, że konieczna jest cierpliwość.

opublikowany 08/10/2015 à 16:46

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Kwiat i Sainz zalecają cierpliwość

Od kilku tygodni kwestia przyszłej dostawy silników do czerwony Byk et Toro Rosso wstrząśnij padokiem F1, po zakończeniu współpracy z Renault.

Marka napojów energetycznych zwróciła się kiedyś w stronę Mercedes przed odmową i kieruje negocjacjami z Ferrari, przy jednoczesnym jasnym określeniu jego warunków.

Pytanie zadane przez SpeedweekDietrich Mateschitz, wielki szef Red Bulla, ze swojej strony uważał, że kwestia musi zostać rozstrzygnięta przed końcem października. Ze swojej strony piloci zalecają cierpliwość.

„Red Bull podejmie właściwą decyzję dla marki i dla obu zespołów. Niewiele możemy zrobić. Red Bull zrobił wiele dla F1, a F1 zamierza trochę to odwdzięczyć. Biorąc to wszystko pod uwagę, jestem pewien, że w przyszłym roku możemy tu być. » wyznaje Carlos Sainz na konferencji prasowej.

Daniil Kvyat, mieszkaniec Red Bull Racing, zmierza w tym samym kierunku, co Hiszpan. „Wszyscy w zespole muszą wykazać się cierpliwością. Myślę, że właściwe decyzje zostaną podjęte przez naszych szefów. Ufam im. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz