Tor w Singapurze destabilizuje Mercedesa

Kierowcy Mercedesa przyznają, że są w całkowitej niepewności co do przyczyn słabych wyników W06 Hybrid w kwalifikacjach do GP Singapuru.

opublikowany 19/09/2015 à 18:04

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Tor w Singapurze destabilizuje Mercedesa

Ciśnienie w oponach, ustawienia można poprawić...? Mercedes męczy się, próbując zidentyfikować przyczynę swoich słabych wyników na torze w Singapurze. Zespół aktualnego mistrza świata po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobył pole position, które wygrało Sebastian Vettel na jego Ferrari. Co gorsza, hybrydy W06 plasują się dopiero w trzecim rzędzie, ponad sekundę za benchmarkiem.

" To dziwne. Udało mi się podgrzać opony tak jak pozostałe. Przyczepność nadal wydawała się dobra pod koniec mojego szybkiego okrążenia, a potem zobaczyłem kierowcę przede mną o sekundę., skomentował Lewis Hamilton. „Nie straciliśmy żadnej prędkości, ale ci z przodu byli po prostu za szybcy Dzisiaj. Wyprzedzenie tutaj będzie trudne, ale nadal jestem zmotywowany. »

Jego kolega z drużyny Nico Rosberg jest w jeszcze gorszej sytuacji, ponieważ zajmuje 6. miejsce na starcie. „Występ Ferrari był imponujący i bardzo frustrujący jest start z tej pozycji”., rozpoznał Niemca. „Nie miałem przyczepności w zakrętach. Będę pracował, aby jutro wyprzedzić Lewisa, ponieważ bardzo ważne jest dla mnie, aby ukończyć wyścig przed nim. Wygląda na to, że nasi przeciwnicy są szybsi także z pełnymi zbiornikami biorąc pod uwagę piątkowe wyniki. Wypróbowałem kilka ustawień, ale nie mogliśmy znaleźć przyczyny tak powolnej pracy w ten weekend. To ciekawe, zwłaszcza że jak dotąd radziliśmy sobie dobrze na wszystkich torach. Niedobrze jest widzieć tę lukę w Singapurze. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz