Lewis Hamilton: „Nic jeszcze nie jest zrobione”

Lewis Hamilton, autor swojego jedenastego pole position w 2015 roku na Monzy, siódmego z rzędu, przyznał, że nie jest do końca usatysfakcjonowany swoim występem na koniec kwalifikacji.

opublikowany 05/09/2015 à 20:30

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Lewis Hamilton: „Nic jeszcze nie jest zrobione”

Seria o pole position Lewis Hamilton kontynuacja na Monzy we Włoszech, z dominacją jedenastej sesji przed obydwoma Ferrari autorstwa Kimi Räikkönena i Sebastian Vettel. Aktualny mistrz świata myślał jednak, że poradzi sobie lepiej.

„Jeśli chodzi o okrążenia, było dobrze, ale nie idealnie. Moje okrążenie kwalifikacyjne w Spa było zdecydowanie lepsze. Ale samochód spisał się dobrze przez cały weekend, a zespół jak zawsze był fantastyczny. Bycie na pole position to zawsze wspaniałe uczucie, ale do pierwszego zakrętu jest długa droga, a Ferrari jest mocne na starcie.

W zeszłym roku nie zacząłem dobrze i musiałem walczyć nic jeszcze nie zostało zrobione. Podczas symulacji na długich przejazdach zaprezentowaliśmy dobre tempo, które mamy nadzieję utrzymać jutro w wyścigu. »

Ale oprócz zagrożenia ze strony Ferrari Brytyjczyk musi także pomyśleć o nieszczęściu, które przydarzyło się Nico Rosbergowi dziś rano na trzecim wolnym treningu, co doprowadziło do Mercedes do ponownego montażu starszej jednostki napędowej w niemieckiej hybrydzie W06. „Nie wiem, w czym tkwił problem, ale nie martwię się o jutro. » powiedział Hamilton

Grand Prix Włoch rozpocznie się jutro o 14:XNUMX i odbędzie się śledzić na żywo na naszej stronie internetowej. Można obejrzeć zdjęcia z weekendu transalpejskiego przez ten link.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz