Mark Webber wierzy, że Red Bull pozostanie

Były kierowca Red Bulla wierzy, że austriacki zespół będzie kontynuował pracę w F1 w 2016 roku, pomimo trudności w zapewnieniu partnerstwa w zakresie silników.

opublikowany 15/10/2015 à 13:03

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Mark Webber wierzy, że Red Bull pozostanie

Teraz mieszkaniec owczarni Porsche en Wytrzymałośćoraz w walce o światową koronę kierowców w WECpo trzech sukcesach z rzędu na torze Nürburgring w Austin w Teksasie w ostatni weekend w Fuji w Japonii, Mark Webber z uwagą śledzi niepowodzenia swojego byłego zespołu F1.

Zapytany przez Speedweek Australijczyk tak uważa Red Bull RacingI Toro Rosso powinien pojawić się na starcie w 2016 roku. „Gilotyna jest gotowa, ale mam nadzieję, że nie spadnie. Myślę, że Red Bull pozostanie w F1. Rozwiązanie na rok 2016 może nie jest najlepsze, ale przynajmniej oba zespoły mogą kontynuować grę.

Największym problemem jest czas, bo gra przeciwko Red Bullowi. Nie ma nic gorszego niż sytuacja, na którą nie masz wpływu. » Po doświadczeniu odmowy Mercedesrozpoczęto negocjacje z FerrariAle Renault mogło ponownie wejść do gry.

Znajdź naszą relację z Grand Prix Rosji, przygotowaną przez naszych specjalnych korespondentów w Soczi, oraz naszą analizę pytania o producenta silnika dla Red Bulla, w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępną w wersji cyfroweji w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz