Nico Hülkenberg wraca do Force India

Force India potwierdziło przedłużenie kontraktu Nico Hulkenberga na sezony 2016 i 2017.

opublikowany 01/09/2015 à 12:37

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Nico Hülkenberg wraca do Force India

Nico Hülkenberg będzie nadal bronić barw Force India przez kolejne dwa sezony. Zespół Vijaya Mallyi właśnie to potwierdził28-letni Niemiec w latach 2016 i 2017 podczas gdy ostatni zwycięzca 24 godziny Le Mans gra już trzeci sezon w indyjskiej strukturze, z którą zajmuje 3. miejsce w Championship.

„Znam ten zespół i czuję się tutaj jak w domu. Dlatego sensowne było przedłużenie go w dłuższej perspektywie”.” – wyjaśnił Nico Hülkenberg. „Postęp, jaki osiągnął zespół w ciągu ostatnich dwóch lat, naprawdę zrobił na mnie wrażenie i napawa mnie pewnością siebie na przyszłość. Myślę, że mamy przed sobą ważne rzeczy i chcę dalej rozwijać się z tym zespołem, zdobywając miejsca w peletonie. »

Vijay Mallya, właściciel zespołu, jest zachwycony możliwością opublikowania tej wiadomości jako oficjalnej. „Nie jest tajemnicą, że jestem jednym z największych fanów Nico i jestem zachwycony, że potwierdzono, że będzie z nami przez następne dwa sezony”., rozpoznał indyjskiego biznesmena.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz