Czy Nico Rosberg nadal wierzy w tytuł?

Po 48-punktowej przewadze Lewisa Hamiltona nadzieje Nico Rosberga na tytuł maleją. Niemiec wciąż marzy o wyczynie.

opublikowany 05/10/2015 à 15:37

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Czy Nico Rosberg nadal wierzy w tytuł?

Nico Rosberg miał szansę odpowiedzieć Lewis Hamilton podczas GP Japonii, które odbyło się 27 września na Suzuce. Ale po zdobyciu pole position Niemiec oddał prowadzenie w wyścigu swojemu rywalowi o tytuł prosto z pierwszego zakrętu. Niemieckiemu kierowcy nie udało się już znacząco zmniejszyć opóźnienia, korzystając z przejścia Brytyjczyka na emeryturę w Singapurze, ponieważ w Marina Bay zajął dopiero czwarte miejsce.

Choć Nico Rosbergowi pozostało tylko pięć wyścigów do GP Rosji, który 11 października w Soczi wziął udział w wyścigu o zmniejszenie swojej 48-punktowej przewagi nad Lewisem Hamiltonem, Niemiec zapewnia, że ​​nadal w to wierzy i zamierza skomplikować zadanie swojemu koledze z drużyny. „Nie poddam się w walce o tytuł. Choćby moje opóźnienie w sprawie Lewisa jest dość znaczące, najwyraźniej to jeszcze nie koniec… Mam samochód, aby wrócić do pierwszego kroku”, powiedział.

Nico Rosberg będzie musiał się spieszyć, jego ostatni sukces miał miejsce podczas GP Austrii rozgrywanego w Spielbergu w czerwcu ubiegłego roku. Niemiec musi przede wszystkim uważać Sebastian Vettel czyli tylko 11 jednostek za drugim pilotem Mercedes.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz