Pocieszająca wiadomość dla Carlosa Sainza

Carlos Sainz, ofiara gwałtownego wypadnięcia z toru w Soczi, radzi sobie dobrze, co potwierdzają jego ojciec i menadżer, ale noc spędzi na obserwacji w szpitalu.

opublikowany 10/10/2015 à 14:09

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Pocieszająca wiadomość dla Carlosa Sainza

Stan zdrowia Carlos Sainz uspokaja. Hiszpański pilot Toro Rosso padł ofiarą wcześniej rano gwałtowne zejście z toru podczas trzeciej i ostatniej sesji swobodnego treningu Grand Prix Rosji na trasie Soczi.

Świadomy Iberyjczyk został przewieziony do szpitala na badania, które nic nie wykazały. „ Wszystko w porządku, – skomentował Sainz kilka minut temu w sieciach społecznościowych. Nie ma się o co martwić. Zaczynam myśleć, jak przekonać lekarzy, żeby pozwolili mi jutro biegać. »

Kilka chwil wcześniej uspokajające wieści przekazali już jego menadżer Borja Ortiz-Echagüe oraz ojciec Carlos Sainz. « Z Carlosem wszystko w porządku, przyznał się do pierwszego cytowanego. Zdaje testy i wszystko jest w porządku. »

„Właśnie rozmawiałem z Carlosem, dzięki Bogu, u niego wszystko w porządku. » dodał dwukrotny rajdowy mistrz świata o swoim synu, który opuści sobotnie kwalifikacje i którego udział w Grand Prix pozostaje niepewny.

„Rozmawialiśmy z lekarzami w szpitalu. Nie ma złamanych kości i nie wydaje się mieć żadnych poważnych obrażeń. » powiedział Franz Tost, szef zespołu Toro Rosso. Zespół również to sygnalizował Hiszpan miał dziś wieczorem pozostać na obserwacji oraz że pierwsze dochodzenie w sprawie przyczyn tego wypadku rozpoczną się niezwłocznie jednomiejscowy wróciłby do garażu.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz