Perez: „Nigdy nie czułem się tak dobrze za kierownicą Red Bulla”

Sergio Perez, który plasuje się na szczycie tabeli wyników w drugim treningu, uważa, że ​​nigdy nie czuł się tak dobrze za kierownicą Red Bulla. Na co można liczyć jutro w kwalifikacjach?

opublikowany 04/06/2021 à 17:18

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Perez: „Nigdy nie czułem się tak dobrze za kierownicą Red Bulla”

Perez ustanowił najlepszy czas w EL2, wystarczający, aby dać mu pomysły na jutrzejsze kwalifikacje / © Photo Antonin Vincent / DPPI

Czwarty dziś rano i autor najlepszego czasu w sesji popołudniowej, to a Sergio Perez wniebowzięty na zakończenie pierwszego dnia w Baku, który zwrócił się do mediów: „Jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj i tego, jak poszły te testy. Poczyniliśmy ogromne postępy.”
Meksykański kierowca twierdzi, że po Monako dużo pracował, aby lepiej zrozumieć swoje zachowanie jednomiejscowy„Przeprowadziliśmy dogłębne analizy po Monako i dziś doskonale rozumiem samochód i to, jak powinienem nim jeździć”. Checo uważa również, że miał najlepszy piątek od początku sezonu i ma nadzieję, że jutro podczas sesji kwalifikacyjnej zanotuje dobry występ: „To dla mnie najlepszy piątek pod względem danych i komfortu w samochodzie. Prawdę mówiąc, nigdy nie czułem się tak dobrze za kierownicą czerwony Byk niż dzisiaj. Mam nadzieję, że jutro przejadę czyste okrążenie w kwalifikacjach, bo wtedy to się naprawdę liczy. Przed tym wieczorem mamy jeszcze mnóstwo pracy do wykonania.” Sergio Perez tylko raz pokonał swojego kolegę z drużyny Maxa Verstappen na jednym okrążeniu od początku sezonu było to na torze Imola.

 

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz