Pérez: Karierę Magnussena zniszczył McLaren

Sergio Pérez powrócił do ataku przeciwko McLarenowi po opuszczonym sezonie 2013 w zespole Woking. Meksykanin nawiązuje do przejścia Kevina Magnussena.

opublikowany 01/11/2015 à 12:52

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Pérez: Karierę Magnussena zniszczył McLaren

Sergio Pérez podsumował swój sezon 2013, w którym rozegrał McLaren na koniec zespół Woking podziękował mu przed wyjazdem do Force India. Meksykanina zastąpił Kevin Magnussen który nie będzie już bronił barw brytyjskiej drużyny, bo Duńczyk musiał ustąpić swojego miejsca Fernando Alonso.

„Pomiędzy Martinem (Whitmarshem, byłym szefem zespołu) a Ronem Dennisem (dyrektorem McLarena F1). To było bardzo polityczne. Martin krytykował inżynierów, a inżynierowie krytykowali Rona”, skomentował Sergio Pérez w Telegraf Sport. „Musieliśmy to zobaczyć z Kevinem. Przyjechał i zrujnowali mu karierę. To nie tak, że McLaren zrobił to celowo, to po prostu kwestia polityczna. »

Kevin Magnussen opuścił McLarena i przygotowuje się do testów Porsche 919 Hybrid w tym miesiącu na torze Circuit de Catalunya w Barcelonie.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz