Ricciardo: „To zdecydowanie moja największa szansa”

Daniel Ricciardo uważa, że ​​GP Singapuru stanowi dla niego największą szansę na zwycięstwo w sezonie, pomimo tempa, jakie prezentuje Sebastian Vettel.

opublikowany 19/09/2015 à 19:22

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Ricciardo: „To zdecydowanie moja największa szansa”

Daniel Ricciardo po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w pierwszym rzędzie startu Grand Prix, ustawiając się po raz drugi w Q3 w Singapurze, pół sekundy za polemanem Sebastian Vettel. Australijczyk ma nadzieję zapewnić sobie drugie podium po tym, które zdobył podczas GP Węgier na Hungaroringu w lipcu ubiegłego roku i zaczyna marzyć o zwycięstwie, zdobywając trzy gole w 2014 roku.

« To zdecydowanie moja najlepsza szansa », rozpoznał Daniela Ricciardo. „Myśleliśmy, że mamy szansę powalczyć o podium i potwierdziły to wyniki w kwalifikacjach. Miło jest wrócić do pierwszego rzędu, minęło dużo czasu (od GP Chin w 2014 roku). Poczyniliśmy duże postępy od czasu Silverstone i Budapesztu (Węgry). Brak wydajności Mercedes jest zaskakujące, ale to dobra niespodzianka. »

Red Bull Racing był także zachwycony czwartą pozycją zdobytą przez Daniila Kvyata, który wyprzedził dwie Srebrne Strzały Lewis Hamilton i Nico Rosberga.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz