Rosberg chciałby zobaczyć Vettela w walce o tytuł w 2016 roku

Jeśli Nico Rosberg nie ma złudzeń co do wyniku sezonu 2015, Niemiec z nadzieją patrzy w przyszłość, w której Sebastian Vettel wyjdzie na prowadzenie.

opublikowany 13/10/2015 à 16:00

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rosberg chciałby zobaczyć Vettela w walce o tytuł w 2016 roku

Nico Rosberg odchodzi z GP Rosji Wydaje się, że rozegrany 11 października ubiegłego roku w Soczi przypieczętował los Mistrzostw 2015. Mając siedem punktów straty Sebastian Vettel, pilot Mercedes nie jest nawet pewien, czy zostanie wicemistrzem świata, podczas gdy jego kolega z drużyny Lewis Hamilton ma 66-punktową przewagę, a na koniec sezonu pozostały cztery Grand Prix.

„Postaram się cieszyć ostatnimi czterema wyścigami i wygrać jak najwięcej”, Nico Rosberg powiedział magazynowi Bild. „Niestety Sebastian wyprzedził mnie w Mistrzostwach w Rosji, ale postaram się to zmienić w Ameryce (podczas kolejnego GP w Austin w Teksasie 25 października). Zapytano mnie nawet po wyścigu, czy byłbym gotowy pomóc Lewisowi, gdyby Sebastian się na niego zwrócił, ale szczerze mówiąc, nie myślę o tym. Mam nadzieję, że cała nasza trójka stoczy wielką walkę o tytuł w 2016 roku. »

Zapoznaj się z analizą Grand Prix Rosji w Soczi przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępnym już w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)