Rosberg i Vettel reagują na ataki

Jeśli kierowcy muszą skoncentrować się na GP Brazylii, Nico Rosberg i Sebastian Vettel wyrazili swoje emocje po atakach, które nawiedziły region paryski.

opublikowany 15/11/2015 à 13:05

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rosberg i Vettel reagują na ataki

Podczas gdy przedostatnie Grand Prix sezonu zostanie rozegrane dziś wieczorem w Brazylii, na padoku F1 jest naznaczony atakami, które w piątkowy wieczór miały miejsce w Paryżu i na Stade de France. Jeśli Romain Grosjean jest najbardziej dotknięty swoją narodowością, jego przeciwnicy również są emocjonalni.

Pod koniec kwalifikacji zdobywca pole position Nico Rosberg był naznaczony atakami, w wyniku których zginęło 129 osób, a ponad 250 zostało rannych. „To, co wydarzyło się wczoraj, sprawia, że ​​wszystko jest względne, prawda? To prawdziwa tragedia i w obliczu tego ten dzień (kwalifikacje) naprawdę nie jest ważny. Dzięki mediom, Twitterowi i innym osobom czujemy się naprawdę blisko, nawet jeśli jesteśmy daleko. To sprawia, że ​​wszystko staje się bardziej intensywne. To wszystko jest naprawdę bardzo szokujące. »

jego rodak Sebastian Vettel pomyślał także o ofiarach. „To był prawdziwy szok. Byłem w samochodzie w drodze do hotelu, kiedy usłyszałem, co się dzieje. Trudno było z tym zasnąć. Jak powiedział Nico, nasze myśli są z ofiarami i ich rodzinami. Niewiele możemy zrobić, aby pomóc. To tragiczne. »

Lewis Hamilton z drugiej strony był bardziej powściągliwy. „Naprawdę nie chcę tego komentować”.– wyjaśnił aktualny mistrz świata. Pilot Mercedes mimo to zareagował w sieciach społecznościowych, wskazując: „Modlę się za wszystkich dotkniętych tą sytuacją w Paryżu. Proszę, módlcie się ze mną. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz