Verstappen „zachwycony” pierwszym dniem w Baku

Dominujący w Monako Verstappen potwierdza swoją obecną dobrą formę w Baku. Holender powiedział, że nie może się doczekać jutrzejszych kwalifikacji.

opublikowany 04/06/2021 à 17:45

Quentina DUBOISA

0 Zobacz komentarze)

Verstappen „zachwycony” pierwszym dniem w Baku

Lider mistrzostw rozpoczyna weekend w najlepszy sposób / © Photo Antonin Vincent / DPPI

Lider mistrzostw kierowców po raz pierwszy w swojej karierze, Max Verstappen nie wydaje się jednak zdestabilizowany.

Najlepsze czasy w wolnych treningach 1 i 2 podczas popołudniowej sesji, 43 tysięczne straty do kolegi z drużyny, holenderski kierowca jest na chwilę obecną bardzo zadowolony z zachowania swojego samochodu.

„Jeśli spojrzymy na same występy, dobrze rozpoczynamy weekend. – podkreśla Holender. Czasami wiał silny wiatr, co utrudniało wszystkim życie. Podczas pierwszego treningu samochód zachowywał się bardzo dobrze.

W drugim treningu wypróbowaliśmy inne ustawienia, aby sprawdzić, czy możemy jechać jeszcze szybciej, ale osobiście nie sądzę, że dokonaliśmy właściwych wyborów.

Jeśli Verstappen często znajdował się sam przeciwko armadzie Mercedes od początku sezonu, po przeczytaniu pierwszego dnia, wydaje się, że tak Perez lub w meczu w Azerbejdżanie. Wystarczająco, aby zachwycić lidera mistrzostw.

„Jesteśmy tutaj bardzo dobrzy jako zespół i jestem z tego zadowolony. Nie mogę się doczekać, co przyniesie jutro.”. czerwony Byk po raz pierwszy od 2013 roku prowadzi także w klasyfikacji drużynowej.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz