Vettel i Räikkönen przed karami w Austin

Sebastian Vettel i Kimi Räikkönen powinni zostać ukarani dziesięcioma miejscami na polach startowych w Austin za piątą wymianę silnika.

opublikowany 22/10/2015 à 19:56

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Vettel i Räikkönen przed karami w Austin

Dążenie do trzeciej korony dla Lewis Hamilton ułatwić mogą kary, które dotkną kierowców Stabilny Ferrari. Włoski zespół dokona piątej zmiany silnika w jednomiejscowym samochodzie SF15-T Sebastian Vettel i Kimiego Raikkonena na Grand Prix Stanów Zjednoczonych na torze Teksasu w Austin.

„Oczywiście wiązałoby się to z karą, co nie jest idealną sytuacją, ale bez tych wszystkich planów nie osiągnęlibyśmy tak dobrych postępów w tym sezonie. »
kontynuuje Räikkönen. „Zawsze taki był plan i nie jest to dla nas wielką tajemnicą. Nasza polityka jest zawsze staraj się mieć najbardziej wydajny silnik podczas każdego Grand Prix przez cały sezon. » przyznaje Vettel, dla którego jego nadzieje na tytuł jeszcze bardziej spadną.

Niemiecki kierowca zespołu Maranello nie może patrzeć, jak Lewis Hamilton zdobywa dziewięć punktów więcej od niego, mając nadzieję na przesunięcie terminu. W walce o koronę nadal pozostaje Nico Rosberg.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz