Vettel: Ferrari wykonuje obiecującą robotę na rok 2016

Sebastian Vettel jest pewny przyszłości Ferrari w 2016 roku, biorąc pod uwagę wysiłki Scuderii prowadzone obecnie za kulisami.

opublikowany 12/11/2015 à 16:02

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Vettel: Ferrari wykonuje obiecującą robotę na rok 2016

Sebastian Vettel będzie walczył o honorowe miejsce wicemistrza świata przeciwko Nico Rosbergowi, kierowcy Scuderia Ferrari tracącemu 21 punktów do swojego rodaka, a do końca sezonu pozostały mu dwa Grand Prix. Jednak dzięki trzem zwycięstwom odniesionym w tym roku rekord czterokrotnego mistrza świata przekracza oczekiwania zespołu. Maranello.

„Zawsze trudno powiedzieć, co się wydarzy, ale oczywiście będziemy chcieli zdobyć tytuł w 2016 roku”– zadeklarował Sebastian Vettel na konferencji prasowej na padoku GP Brazylii. „Widzę, co dzieje się z tyłu, pracę wykonaną w tym roku i tę wyprodukowaną na następny sezon w fabryce w Maranello. Wygląda obiecująco i powinniśmy poczynić znaczne postępy. »

Sebastian Vettel odwołuje się do komentarzy Nikiego Laudy, niewykonawczego wiceprezesa ds Mercedes F1. „Niki nie zawsze jest wiarygodny, ponieważ bardzo często zmienia zdanie. Czasem mówi rozsądne rzeczy, czasem nie. Ale coraz przychylniej się o nas wypowiada. Może nas zobaczyć, co jest dobrą wiadomością”, uruchomił Niemiec.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz