Vettel: „Mercedesy są dość daleko”

Sebastian Vettel, który będzie dwukrotnie trzeci podczas dwóch codziennych sesji treningowych we Włoszech, ma nadzieję jutro zbliżyć się do Mercedesa.

opublikowany 04/09/2015 à 18:29

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Vettel: „Mercedesy są dość daleko”

Oddzieliła się znaczna luka la Ferrari SF15-T Sebastian Vettel obie Mercedes de Lewis Hamilton i Nico Rosberg dziś rano na Monzy. Czterokrotny mistrz świata Niemiec po raz kolejny okazał się najlepszy z pozostałych, ale pod koniec pierwszych półtorej godziny jazdy we Włoszech spadł do ponad 1″5 sekundy za mistrzem świata.

Jeżeli były mieszkaniec czerwony Byk po południu zmniejszył różnicę, wciąż wskazując na ponad siedem dziesiątych, nowy idol włoskich fanów ma nadzieję jutro utrzymać tę dynamikę i uznaje wyższość Srebrnych Strzał.

« Pierwsze dwa samochody są dość dalekoniestety, ale może jutro podejdziemy bliżej i zobaczymy, co wydarzy się w wyścigu. Teraz skupiamy się na samochodzie i tym, jak znaleźć kilka dziesiątych części na jutro nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani. Kwalifikacje tutaj będą bardzo ważne: wyprzedzanie jest możliwe na długich prostych, co pomaga, ale pierwszy zakręt jest bardzo wąski i im wyżej się znajdujesz, tym jest to łatwiejsze. »

Sebastian Vettel po swoim pierwszym Grand Prix Włoch na czerwono wie, że wszyscy oczekują dobrego wyniku od Scuderia Ferrari. „Widzenie tych wszystkich flag było dobrą rozgrzewką. Oczekiwania są wysokie i jedyne, co możemy obiecać, to to, że damy z siebie wszystko. »

Trzecia darmowa sesja treningowa rozpocznie się jutro o 11:XNUMX wcześniej kwalifikacje zaplanowane na godzinę 14:XNUMX, które będą transmitowane na żywo na naszej stronie internetowej. Można obejrzeć zdjęcia z Grand Prix Włoch przez ten link.

0 Zobacz komentarze)