Vettel: „Rosberg jest głównym celem”

Jeśli Sebastian Vettel będzie miał świadomość, że jego szanse na tytuł są prawie zerowe, kierowca Ferrari marzy o przejęciu Nico Rosberga.

opublikowany 18/09/2015 à 11:00

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Vettel: „Rosberg jest głównym celem”

Sebastian Vettel mógłby równie dobrze zakłócać współpracę między dwoma pilotami Mercedes. Mieszkaniec os Stabilny Powrót Ferrari 21 punktów za Nico Rosbergiem po jego wycofaniu się z GP Włoch na Monzy i ma nadzieję, że uda mu się wyprzedzić swojego rodaka w mistrzostwach. „Pewne jest, że Nico jest bliżej nas niż Lewis (Hamilton) i on jest naszym głównym celem, ale musimy zrobić wszystko, aby mierzyć jak najlepiej, póki mamy swoje szanse”, skomentował Sebastian Vettel na padoku GP Singapuru.

Czterokrotny mistrz świata dobrze wie, że zadanie zapowiada się trudne, ponieważ jego opóźnienie w stosunku do lidera mistrzostw wynosi 74 punkty, a do końca sezonu pozostało siedem Grand Prix. „Lewis jest w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ ma bardzo udany pakiet”., rozpoznał Sebastiana Vettela. „Miałem lata, gdy miałem bardzo silny zespół, ale musisz dawać z siebie wszystko, aby uzyskiwać wyniki w każdy weekend. Jestem pewien, że ciężko pracuje, gdy jest na torze. »

Sebastian Vettel również ubolewał nad sytuacją pomiędzy czerwony Byk et Renault. „Przykro to słyszeć, ponieważ są partnerami od długiego czasu. Spędziliśmy razem wspaniałe lata, które niestety bardzo szybko zostały zapomniane. Renault wykonało świetną robotę, napędzając Red Bull Racing i zapewniając im silnik o wysokich osiągach... Naprawdę mam nadzieję, że pozostaną w tym sporcie”. powiedział były kierowca austriackiego zespołu.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz