Vettel oczekuje, że Mercedes będzie przed nami

Zwycięzca Grand Prix Singapuru, gdy Mercedes miał kłopoty, Sebastian Vettel wierzy, że Srebrne Strzały będą w ten weekend w Japonii w czołówce.

opublikowany 24/09/2015 à 10:22

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Vettel oczekuje, że Mercedes będzie przed nami

Po raz trzeci w tym sezonie w Singapurze Sebastian Vettel przyszedł, aby przełamać dominację Mercedes W06 Hybryda Lewis Hamilton oraz Nico Rosberg, który miał trudności na torze Marina Bay Street. Sytuacja, której czterokrotny mistrz świata nie spodziewa się powtórzyć w Japonii.

„Tutaj jest zupełnie inny tor. Myślę, że trzeba pozostać realistą. W pewnym sensie dużym zaskoczeniem było zobaczenie zmagań Mercedesa (w Singapurze)i Nie sądzę, żeby tak było w tym przypadku.. To znowu byłoby duże zaskoczenie. Ale jeśli istnieje szansa, musimy z niej skorzystać.

Myślę, że nauczyliśmy się przez cały rok, więc mam nadzieję, że znów będziemy konkurencyjni, ale moim zdaniem faworytami pozostają Mercedes ze swoimi dwoma samochodami. » skomentował były pilot czerwony Byk na konferencji prasowej w ten czwartek.

Powitanie pilota Ferrari może również pochodzić z nieba, na Suzuce często pada deszcz, " Pogoda może przynieść wiele niespodzianek. » – podsumowuje Niemiec.

0 Zobacz komentarze)