Vettel zaskoczony powrotem Rosberga

Sebastian Vettel był zaskoczony powrotem Nico Rosberga, który zatrzymując się wcześniej, odzyskał przewagę nad Ferrari.

opublikowany 27/09/2015 à 10:33

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Vettel zaskoczony powrotem Rosberga

Sebastian Vettel nie udało się zapobiec Mercedes aby uczcić kolejny dublet podczas GP Japonii na Suzuce. Pilot z Stabilny Ferrari zajęło drugie miejsce, wykorzystując przejście Nico Rosberga na trawie, ale zwycięzca GP Singapuru był zaskoczony przedwczesnym zatrzymaniem swojego rodaka, któremu udało się odzyskać należny mu należny mu czas.

„Myślałem, że jestem bezpieczny, ponieważ dobrze dbałem o opony, ale Okrążenie wyjściowe Nico było zaskakujące " powiedział Sebastian Vettel po mecie. „O zwycięstwie zdecydowało kilka dziesiątych sekundy na wyjściu z boksów, ale to wystarczyło, aby odzyskać przewagę. Wtedy wiedziałem, że będzie trudno. (Mercedes) był dzisiaj trochę szybszy, ale utrudnilibyśmy Nico, gdybym zatrzymał się trochę wcześniej. »

Zapoznaj się z analizą GP Japonii przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2031 AUTOhebdo, dostępnym od wtorku w wersji cyfrowej na wszystkich platformach i od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz