Webber: Maldonado powinien odejść ze swoimi wynikami

Mark Webber kwestionuje obecność kilku kierowców w F1, w szczególności pastora Maldonado.

opublikowany 10/09/2015 à 12:17

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Webber: Maldonado powinien odejść ze swoimi wynikami

Mark Webber nie był miły dla pastora Maldonado. Podczas wywiadu udzielonego Sky Sports, były pilot czerwony Byk kwestionował obecność kilku płacących pilotów F1, w szczególności kierowcy Lotus wspieranego przez wenezuelską grupę naftową PDVSA, co sugeruje, że kilku z nich nie osiągnęło poziomu wymaganego w tej dyscyplinie.

„Dobrze znamy poziom w czołówce, ale myślę, że wielu płacących kierowców po prostu wybiera, do którego zespołu chce iść i czy chce pozostać w tym samym. Na przykład pastor (Maldonado), który twierdzi, że nie zdecydował jeszcze, dokąd pójdzie (w 2016 r.)”– powiedział obecny pilot Porsche który się wtacza WEC. „W jakim innym sporcie zdarza się to w ten sposób? Jeśli nie spisujesz się dobrze, musisz odejść.. "

Mark Webber przyznaje jednak, że zaczynając w Minardi znalazł się w sytuacji płacącego kierowcy. „Zawsze byli płatni kierowcy w stawkach F1, ale kiedy zaczynałem w 2002 roku, czy to była połowa lat 1990., czy 2010, kierowcy, którzy ścigali się w niższych dyscyplinach, mieli większe szanse na dotarcie na szczyt dzięki wynikom. . Nie potrzebowali stojącego za nimi rządu »– dodał Australijczyk.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz