Wolff w pełni spodziewa się Ferrari w 2016 roku

Toto Wolff, dyrektor sportowy Mercedesa, jest entuzjastycznie nastawiony do powrotu Ferrari do czołówki, ponieważ gwiazdorski producent właśnie zdobył swój drugi tytuł konstruktorów z rzędu na cztery wyścigi przed końcem sezonu.

opublikowany 12/10/2015 à 12:17

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Wolff w pełni spodziewa się Ferrari w 2016 roku

mimo Nico Rosberg odchodzi z GP Rosji, Dziewiąte zwycięstwo Lewisa Hamiltona dozwolony Mercedes zdobyć tytuł Producentów na cztery wydarzenia do końca sezonu. Rzut karny Kimiego Räikkönena pozwoliło niemieckiej marce uzyskać 172-punktową przewagę nad Scuderią Ferrari, co stanowi obecnie różnicę niemożliwą do pokonania przez zespół. Maranello.

„T-shirty upamiętniające ten tytuł włożyliśmy już do pudełek, aby zabrać je do domu”, skomentował Toto Wolff, cytowany przez dyrektora Mercedes Motorsport oficjalna strona F1. „Oczywiście jesteśmy bardzo szczęśliwi, że musieliśmy je ponownie wypuścić i nosimy je z ogromną dumą. To fantastyczna nagroda dla zespołu i jego pracowników w Brackley i Brixworth. Tytuł kierowców jest teraz kolejnym celem. »

Austriak jest także zadowolony z powrotu do czołówki Ferrari, jedynego zespołu, który w tym sezonie pokonał Srebrne Strzały zwycięstwami w Sebastian Vettel w Sepang (Malezja), Budapeszcie (Węgry) i Singapurze. „Dobrze, że w tej dyscyplinie panuje konkurencyjna rywalizacja. Jest to dla nas tym bardziej motywujące Ferrari to zespół, z którym chcemy walczyć. Oczekujemy, że w przyszłym roku będą bardzo silni, ponieważ zaprezentowali kilka świetnych występów wcześniej, niż sądziliśmy. Widzieliśmy, że Sebastian utrzymywał bardzo dobre tempo (w Soczi), co dobrze wróży na bardzo interesującą przyszłość., dodał Toto Wolff.

Zapraszamy do zapoznania się z analizą Grand Prix Rosji w Soczi przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępnym od poniedziałkowego wieczoru w wersji cyfrowej na wszystkich platformach oraz od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz