Rajd Kenii 2022

13h56

Dziękujemy za śledzenie tego wyjątkowego wydarzenia dnia. Do zobaczenia w najbliższy piątek o 7:00 (czasu francuskiego) na pierwszym prawdziwym dniu zawodów Rajdu Kenii 2022!

13h54

Oto klasyfikacja SS1 i tym samym pierwsza klasyfikacja generalna tego Rajdu Kenii

13h52

„Pozwoliliśmy, aby kilka sekund uciekło, miejmy nadzieję, że nie stanie się to dużo później. Rajd jest bardzo długi” – Rovanperä patrzy z perspektywy po swoim małym strachu na SS1

13h51

3'19″4 dla Neuville'a na linii, który zajął drugie miejsce, 2″0 za Ogierem. Rovanperä zajął 6. miejsce ze stratą 11″11 do prowadzenia

13h48

Wielki strach dla Rovanperä. Finn wkrótce po starcie wypadł zbyt szeroko z rzutu rożnego i prawie się przewrócił. Nigdy więcej strachu przed krzywdą dla tego, który mógł natychmiast wyjść

13h46

Chociaż wyprzedza Katsutę o 1″9, Tänak zajmuje drugie miejsce, 2″1 za Ogierem w 1’3″20

13h41

Ogier wygrywa pojedynek mistrzów! 3'20″6 dla Habów, którzy pokonali Loeba 1″8. Obaj mężczyźni zajmują odpowiednio 1. i 3. miejsce

13h38

Bez wątpienia najbardziej oczekiwany pojedynek tego SS1: Loeb kontra Ogier. Dwóch mistrzów świata jest w drodze do super wydarzenia specjalnego

13h36

Evans wypiera Greensmitha z pierwszego miejsca z czasem 1 minut i 3. Walijczyk był o 20″3 szybszy od Irlandczyka

13h32

Czasy są coraz lepsze. Tym razem to Greensmith zajmuje tymczasowe 1. miejsce z czasem 3'23"5, 1"1 szybciej od Solberga

13h28

Pierwszy w 100% oficjalny pojedynek z Greensmithem w M-Sport Ford Puma przeciwko Solbergowi w Hyundaiu i20

13h26

Nic więc dziwnego, że Fourmaux notuje najlepszy czas 3'25″9, wyprzedzając Kajetanowicza o 9″8 i swojego przeciwnika Serderidisa o 10 sekund

13h23

Zróbcie miejsce dla WRC! Fourmaux mierzy się z Serderidisem, który jeździ prywatnym Fordem Pumą, pierwszym w epoce hybrydowej

13h22

3'35″7 dla Kajetanowicza na linii, który zakończył 0″9 przed Prokopem

13h17

Johnston wygrał 3'38″3 z Patelem. Amerykanin był o 1″2 szybszy od swojego kenijskiego odpowiednika

13h13

I to Kimathi wygrywa z czasem 3’51″6, czyli o 14″2 szybciej niż Wahome

13h08

Wybierzmy się na Rajd Kenii. Miejscowi Kimathi i Wahome rozpoczynają działania wojenne. Kto zwycięży? Odpowiedź za kilka minut

13h07

Oto trasa tej SS1 z 4.84 km do pokonania

13h00

Oto kolejność startu do SS1, jedynej tego dnia. To super odcinek specjalny, w którym kierowcy będą mijać się dwójkami