F1-EL1: Hülkenberg prowadzi zakłóconą sesję w Soczi

Nico Hülkenberg ustanowił najlepszy czas w pierwszej sesji treningowej przed GP Rosji, przerwanej przez osadzający się na torze olej napędowy.

opublikowany 09/10/2015 à 10:49

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

F1-EL1: Hülkenberg prowadzi zakłóconą sesję w Soczi

Pierwszą sesję treningową przed GP Rosji przerwał osad oleju napędowego na torze, co spowodowało półgodzinne opóźnienie. Sesja trwała tylko godzinę, a kierowcy nie mogli korzystać z dodatkowych opon Pirelli przyznanych na początku testów. Ponadto samochody przez większą część sesji rywalizowały na oponach rowkowanych, ponieważ czyszczenie spowodowało zamoczenie toru, który stał się bardzo śliski.

Po wykorzystaniu ostatnich minut sesji na założenie miękkich opon – gotowe Nico Hülkenberg (Force India), który ustanowił punkt odniesienia w czasie 1:44”355, mając pół dziesiątej przewagi Nico Rosberg (Mercedes) I cztery dziesiąte Sebastian Vettel (Ferrari). Lewis Hamilton (Mercedes) jest dopiero siódmy, będąc jednym z wielu kierowców, którzy skręcają, zwiększając jednocześnie tempo.

Druga sesja treningowa przed GP Rosji odbędzie się o godzinie 13:XNUMX (czasu francuskiego) i będzie transmitowana na żywo w Canal+ Sport.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz