F1-EL2: Nico Rosberg potwierdza w Spa

Po problemie mechanicznym w pierwszym treningu, w drugim treningu Nico Rosberga uderzyła eksplozja opony, ale Niemiec i tak był najszybszy w Belgii.

opublikowany 21/08/2015 à 15:48

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

F1-EL2: Nico Rosberg potwierdza w Spa

Dziś rano problem mechaniczny, spektakularny wybuch prawej tylnej opony na jej Mercedes W06 Hybrid na zakręcie Blanchimont (opona zaczęła cierpieć wcześniej na okrążeniu), w piątek Nico Rosberg nie będzie łatwe. „Nagła utrata kontroli przy takiej prędkości nie jest dobra. To po prostu szczęście, że ominąłem ścianę. » przyznał po sesji.

Pomimo tych trudności Niemcy, podobnie jak w EL1, po raz kolejny był najszybszy w drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Belgii. Z czas referencyjny ustalony na 1’49”385wicemistrz świata wyprzedził swojego kolegę z drużyny Lewis Hamilton o ponad trzy dziesiąte.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory czerwony Byk de Daniel Ricciardo i Daniił Kwiat są w tabeli tuż za Mercedesem, ale w przypadku Australijczyka mają ponad siedem dziesiątych straty do Rosberga. Kimi Raikkönen (Ferrari) zajął piąte miejsce przed pierwszym Force India, czyli Nico Hülkenberg.

Romain Grosjean, który został zmuszony do zatrzymania swojego Lotusa E23 Hybrid na torze pod sam koniec sesji, wyraźnie odczuwając utratę mocy, wspiął się na siódmą pozycję przed Sauberami Marcusa Ericssona, który po gwałtownym wyjściu wywołał czerwoną flagę z toru i Felipe Nasr. Ferrari z Sebastian Vettel uzupełnia listę 10 najlepszych, których nie udało się zintegrować Toro Rosso, Williams et McLaren.

Trzecia i ostatnia darmowa sesja treningowa rozpocznie się jutro rano o 11:XNUMX. kwalifikacje zaplanowane na godzinę 14:XNUMX, które będą transmitowane na żywo na AUTOhebdo.fr

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz