F1-EL3: Rosberg prowadzi na suchej nawierzchni na Suzuce

Nico Rosberg ustanowił najlepszy czas w ostatniej sesji treningowej przed GP Japonii na torze Suzuka, jedynej, która odbyła się na suchym torze.

opublikowany 26/09/2015 à 07:15

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

F1-EL3: Rosberg prowadzi na suchej nawierzchni na Suzuce

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Mercedes przez Nico Rosberga i Lewis Hamilton byli najszybsi na suchym torze Suzuka podczas ostatniej sesji treningowej przed GP Japonii. Niemiec ustanowił najlepsze okrążenie w czasie 1:33”995, prawie trzy dziesiąte sekundy przed swoim kolegą z drużyny. Daniel Ricciardo (czerwony Byk) był najbliżej W06 Hybrid z pół sekundy za referencją, poprzedzającą Williams de Valtteri Bottas i Felipe Massę.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Ferrari pozostawali w tyle, gdyż Kimi Räikkönen uplasował się na szóstej pozycji, będąc pierwszym kierowcą ze stratą ponad sekundy do lidera wyścigu. Jego kolega z drużyny Sebastian Vettel jest ósmy z tyłu Max Verstappen (Toro Rosso). Romain Grosjean (Lotos) i Carlosa Sainza Jr (Toro Rosso) zamyka pierwszą dziesiątkę.

Kwalifikacje odbędą się od godziny 8:XNUMX.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz