Horner: Renault pozostaje opcją dla Red Bulla

Szef zespołu Red Bull Christian Horner przyznaje, że Renault może być opcją na przyszłość austriackiego zespołu, który wydaje się znajdować w impasie.

opublikowany 10/10/2015 à 18:39

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Horner: Renault pozostaje opcją dla Red Bulla

Jeśli rozwód pomiędzy czerwony Byk et Renault wydawał się wyczerpany, tak krytykowany przez Red Bulla francuski producent silników mógł stanowić jedyną opcję dla austriackiego zespołu w 2016 roku. Po fiasku negocjacji z Mercedes et Ferrari, wydaje się, że szef zespołu Christian Horner chce wycofać się z udzielonego wywiadu niebo sport f1.

« Z Renault nic nie jest oficjalnie zakończone. Trudno sobie wyobrazić, jak będziemy dalej działać, ale nie ma rzeczy niemożliwych F1 »– oznajmił Brytyjczyk. „Pracujemy nad różnymi scenariuszami. Bernie (Ecclestone, dyrektor FOM) również jest bardzo zaangażowany. Musimy znaleźć rozwiązanie. Ten zespół jest zbyt dobry, aby nie grać w F1, a stawką jest przyszłość wielu ludzi”.

Niepewność Red Bulla jest tym bardziej namacalna, że ​​niejasna jest także przyszłość Renault, gdyż marka Diamond ograniczyła się na razie do listu intencyjnego w sprawie przejęcia Lotus F1 Team. „Czekamy, aby poznać plany Renault. Czy kupią Lotusa? Czy przestaną? Wszystko jest wspomniane…”– dodał Brytyjczyk.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz