Priorytet F1 dla Nico Hülkenberga

Niemiec, posiadacz tytułu w Sarthe, przyznaje, że daje pierwszeństwo F1, kalendarzowi na rok 2016, w którym daty zderzają się z 24-godzinnym wyścigiem Le Mans.

opublikowany 08/10/2015 à 18:00

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Priorytet F1 dla Nico Hülkenberga

Niedawna publikacja pt Kalendarz F2016 na 1 rok szybko ujawnił konflikt dat pomiędzy 24 godziny Le Mans oraz Grand Prix Europy w Baku w Azerbejdżanie (18-19 czerwca). Czego zapobiegać Nico Hülkenberg, tegoroczny zwycięzca w Sarthe na Porsche 919 Hybrid, którym podzielił się z Nickiem Tandym i Earlem Bamberem, aby logicznie bronić swojego tytułu.

Kierowca Force India podzielił się swoimi spostrzeżeniami na padoku w Soczi w Rosji. « Jestem zaangażowany F1, to mój główny cel. Oczywiście miło byłoby wrócić do Le Mans. To byłby bardzo pracowity rok. Miło jest robić jedno i drugie i myślę, że tak bym zrobił. »

Niemiec przypomina też, że zmiany mogą jeszcze nastąpić, a do ostatecznej decyzji jeszcze trochę czasu. „Harmonogram jest już dostępny, ale wiemy, że mogą nastąpić zmiany. Porsche będzie miało ostateczny termin na potwierdzenie swoich kierowców, ale wciąż jest na to czas. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz