Wybuchowe GP Azerbejdżanu na pierwszej stronie nowego AUTOhebdo

Więcej informacji znajdziesz w numerze AUTO 2315tygodniowo, dostępny od poniedziałku wieczorem w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od środy w kioskach.

opublikowany 07/06/2021 à 20:28

Medhiego Casauranga

0 Zobacz komentarze)

Wybuchowe GP Azerbejdżanu na pierwszej stronie nowego AUTOhebdo

Porzucenie Maxa Verstappena (Red Bull) trafiło na pierwszą stronę nowego AUTOhebdo. © AUTOhebdo

Więcej informacji znajdziesz w numerze AUTO 2315tygodniowo, dostępny w poniedziałkowy wieczór w wersji cyfrowej na wszystkich platformach, a od czwartku w kioskach wszystkie nasze reportaże.
– Sergio Pérez (czerwony Byk) wygrał Grand Prix Azerbejdżanu po pełnym wydarzeń scenariuszu po przejściu na emeryturę Max Verstappen (Red Bull) i błąd pilota Lewis Hamilton (Mercedes).
- Pierre Gasly zdobył swoje trzecie podium w Formuła 1 dzięki wygranej walce Charles Leclerc (Ferrari). 
- Sebastian Ogier i Julien Ingrassia (Toyota) pojawiają się ocaleni z a Rajd samochodowy Sardynii naznaczonej wypadkami Hyundai.
- Wywiad zHelio Castronevesa po czwartym zwycięstwie w Indy 500.
– Weź udział w Grand Prix de l’Âge d’Or w Dijon. 
– Udany start w WTCR na torze Nürburgring i zwycięstwo Kevina Estre w 24-godzinnym wyścigu na Nürburgring. 
- carpooling tygodnia postawi w centrum uwagi założyciela Mirage Racing Frédérica de Brabant.
- Znajdź także wszystkie wyniki weekendu sportów motorowych, w tym FFSA GT w Albi, Europejczyku Le Mans Seria w Paul-Ricard, the Nascar i wiele więcej ...

 

Śledź wszystkie aktualności ze świata sportów motorowych subskrybując cyfrową wersję AUTOhebdo. W każdy poniedziałek od 20:00 znajdź nowy numer na wszystkich swoich podłączonych urządzeniach, od tabletu po komputer i telefon!

Obecnie istnieją dwie oferty:

Medhiego Casauranga

Pasjonat historii sportów motorowych we wszystkich dyscyplinach, nauczyłem się czytać dzięki AUTOhebdo. Przynajmniej tak mówią wszyscy moi rodzice, kiedy widzą moje imię w środku!

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz