Lundgaard zasiada za kierownicą RS18

Duńczyk miał okazję przejechać ponad 100 okrążeń na torze Silverstone za kierownicą samochodu używanego przez Renault podczas kampanii 2018.

opublikowany 16/06/2021 à 12:53

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Lundgaard zasiada za kierownicą RS18

Christian Lundgaard wyjechał na Silverstone na RS18. ©Alpine

Kilka tygodni po Oscarze Piastrim i Guanyu Zhou, nadeszła kolej Christiana Lundgaarda, aby zasiąść za kierownicą RS18 na torze Silverstone.

CzłonekAlpine Duńczyk z Drive Academy, który nie brał udziału w swoim pierwszym teście RS18 (dwie sesje jazdy w latach 2019 i 2020), był w stanie przejechać kilka przejazdów kwalifikacyjnych, zanim zakończył dzień symulacją wyścigu. W sumie obecny kierowca ART Grand Prix w F2 przejechał 101 okrążeń.

« To był bardzo przyjemny dzień na Silverstone, smakował Christian Lundgaard po sesji. Jestem zadowolony z tego, jak to wyszło. Udało nam się ukończyć duży program, który wdrożyliśmy, a samochód spisał się dobrze.

Zrobiliśmy kilka przejazdów kwalifikacyjnych i symulacji wyścigów, więc mam mnóstwo informacji do przełknięcia i późniejszej analizy (…) Wiele się uczę od tego dnia ".

Christian Lundgaard powróci na tor Silverstone w dniach 16–18 lipca podczas 4. rundy sezonu F2.

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz