Ricciardo: szansa zniszczona przez samochody bezpieczeństwa

Daniel Ricciardo uważa, że ​​jego szanse na zwycięstwo w GP Singapuru zniknęły wraz z interwencją samochodu bezpieczeństwa.

opublikowany 20/09/2015 à 18:03

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Ricciardo: szansa zniszczona przez samochody bezpieczeństwa

Daniel Ricciardo can jest zachwycony drugim miejscem zdobytym podczas GP Singapuru pomiędzy Ferrari de Sebastian Vettel i Kimiego Raikkonena. Jeślie pilot czerwony Byk nigdy nie był w stanie bezpośrednio zagrozić czterokrotnemu mistrzowi świataudało mu się jednak utrzymać tempo, jakie podawał zwycięzca.

Gdyby miał swój wieczny uśmiech, kiedy odchodził jednomiejscowyAustralijczyk nadal wydaje się nieco sfrustrowany wyścigiem, w którym czuł, że ma szansę na zwycięstwo bez interwencji samochodów bezpieczeństwa po wypadku pomiędzy Felipe Massą a Nico Hülkenberg i obecność widza na torze.

„Myślę, że bez samochodów bezpieczeństwa mógłbym być bardzo blisko. Może uda mi się zrobić podcięcie.. Samochody bezpieczeństwa wjechały na tor w kluczowym momencie. Jednak tempo (Sebastiana Vettela) było efektywne i dość reprezentatywne dla kwalifikacji. Wygląda na to, że miałem dziś drugi najszybszy samochód.”, skomentował Australijczyk, który w lipcu ubiegłego roku zdobył swoje drugie podium w sezonie, po tym zdobytym na Węgrzech.

Zapraszamy do zapoznania się z analizą Grand Prix Singapuru przeprowadzoną przez naszych specjalnych korespondentów w numerze 2030 AUTOhebdo, dostępnym od poniedziałkowego wieczoru w wersji cyfrowej na wszystkich platformach oraz od środy w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz