Daniel Ricciardo pozostaje spokojny co do przyszłości Red Bulla

Pomimo groźby Red Bulla opuszczenia F1, Daniel Ricciardo wydaje się pewny swojej przyszłości w zespole.

opublikowany 03/10/2015 à 10:28

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Daniel Ricciardo pozostaje spokojny co do przyszłości Red Bulla

Zagrożenia czerwony Byk opuścić F1 nie odbieraj uśmiechu Daniel Ricciardo. Australijczyk wierzy, że Red Bullowi uda się znaleźć rozwiązanie, nawet jeśli oba zespoły nie podpisały jeszcze kontraktu z innym producentem silników, zaś rozwód z Renault zostaną zużyte pod koniec sezonu 2015.

„Naprawdę się nie martwię”., rozpoznał Daniela Ricciardo w Sky Sports News. „ Bez wątpienia musimy znaleźć rozwiązanie tej sytuacji, ale uważam, że wciąż mamy czas. Myślę, że zespół zawsze chce ustawiać się na polach startowych, będąc jednocześnie konkurencyjnym. »

Australijczyk z niedowierzaniem obserwuje jednak reakcje m.in Mercedes którzy odmówili doposażenia Red Bulla w obawie przed utratą dotychczasowej dominacji w peletonie. „Musisz przyjąć wyzwanie”.– dodał kierowca Red Bulla. „ Miło jest widzieć, jak cały czas wygrywasz, tak jak Mercedes robił to przez ostatnie 18 miesięcy, ale miło jest wygrywać z kilkoma innymi samochodami, które też mogą to zrobić. »

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz