EL3: Bottas poprawia ocenę w Baku

Valtteri Bottas poprawił czas testów przed GP Azerbejdżanu w Baku. Sebastian Vettel opuścił część sesji z powodu problemu mechanicznego.

opublikowany 24/06/2017 à 13:13

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory Mercedes nabrałem trochę kolorów podczas ostatniej sesji treningowej przed GP Azerbejdżanu w Baku. Valtteri Bottas podpisał nowy czas referencyjny testu okrążeniem ukończonym w czasie 1'42''742 na super miękkich oponach, wyprzedzając prowadzenie o 95 tysięcznych. Ferrari autorstwa Kimiego Raikkonena. Jego kolega z drużyny Lewis Hamilton był również bardziej skuteczny, zajmując 3. miejsce, 4 dziesiąte za pierwszym W08.

Sebastian Vettel Z drugiej strony (Ferrari) miało bardziej skomplikowany poranek, ponieważ przed nim zajął dopiero 12. miejsce Carlos Sainz Junior (Toro Rosso). Lider mistrzostw napotkał problem mechaniczny, który zmusił go do pozostania w boksie pod koniec sesji.

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory czerwony Byk pozostawał dobrze umiejscowiony Daniel Ricciardo Czwarte miejsce, nieco ponad pół sekundy za Valtterim Bottasem Max Verstappen zajął 6. miejsce, prawie 9 dziesiątych za Force IndiaEsteban Ocon. Holender doznał problemu mechanicznego dziesięć minut przed flagą w szachownicę, co zmusiło go do zsiadania.

Les deux Williams są w pierwszej dziesiątce z Felipe Massą na 7. i Lance Stroll 9. za Toro Rosso Daniila Kwiata. Sergio Pérez (Force India) zamyka pierwszą dziesiątkę, pół sekundy za swoim kolegą z drużyny.

Si Nico Hülkenberg (Renault) zajął 11. miejsce, jego kolega z drużyny Jolyon Palmer na początku sesji doznał pożaru silnika i zajął ostatnie miejsce.

Kevin Magnussen (Haas) zajął 15. miejsce, ponad 2 sekundy za Valtterim Bottasem, będąc otoczonym przez McLaren de Fernando Alonso oraz Stoffel Vandoorne, skazany na start z końca stawki. Romain Grosjean (Haas) zajmuje 17. miejsce po ponownym napotkaniu poważnych problemów z hamulcami. Francuz pokonał Saubers Marcusa Ericssona i Pascala Wehrleina.

Kwalifikacje do GP Azerbejdżanu odbędą się od 15:XNUMX czasu francuskiego i będą transmitowane na żywo w AUTOhebdo.fr z naszym tekstem na żywo.