F1-FP2: Kwiat prowadzi w Singapurze, Mercedes z tyłu

Daniil Kwiat ustanowił najlepszy czas pierwszego dnia testów przed GP Singapuru. Mercedes dojechał dalej.

opublikowany 18/09/2015 à 17:15

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

F1-FP2: Kwiat prowadzi w Singapurze, Mercedes z tyłu

Druga sesja treningowa przed GP Singapuru przyniosła i tak kilka niespodzianek Daniil Kvyat (czerwony Byk), który pierwszego dnia ustanowił najlepszy czas po okrążeniu ukończonym w czasie 1'46"142 na super miękkich oponach, tuż przed Ferrari de Kimi Räikkönen i RB11 z Daniel Ricciardo.

Lewis Hamilton nie zajął pierwszego miejsca Mercedes dopiero na czwartym miejscu, 3 dziesiąte referencji, poprzedzając SF-15T wg Sebastian Vettel. Sergio Pérez (Force India) uzupełnia pierwszą piątkę przed W06 Hybrid z Nico Rosberg.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie zespoły zasilane przez oznaczoną gwiazdką jednostkę napędową wydają się być dalej w tyle od swojego zwykłego poziomu wydajności od czasu Williams a Lotusy znajdują się poza pierwszą dziesiątką, szczególnie z Romain Grosjean dopiero 16.

Ostatnia sesja treningowa przed GP Singapuru będzie transmitowana na żywo w Canal+ Sport w najbliższą sobotę, 19 września od południa. Kwalifikacje odbędą się o 15:XNUMX i można je śledzić na AUTOhebdo.fr.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz