Horner: Red Bull zrobi wszystko, aby zostać

Jeśli Christian Horner ponownie wyraził swoją niepewność co do przyszłości swojego zespołu, szef zespołu Red Bull zapewnia, że ​​struktura robi wszystko, co w jego mocy, aby pozostać aktywnym.

opublikowany 25/09/2015 à 13:42

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Horner: Red Bull zrobi wszystko, aby zostać

Ostatnie słowa Christiana Hornera podtrzymują przyszłość Red Bull Racing w niepewności. Jego zbliżający się rozwód z Renault i fiasko rozmów z Mercedes pozostawia Red Bullowi jedynie opcję Ferrari mieć jednostkę napędową w 2016 roku. Miał ją wielki szef marki, Dietrich Mateschitz podniósł możliwość opuszczenia F1.

„Wygląda na trochę zawiedzionego F1. Jest co do tego bardzo pewny siebie…”, potwierdził Christian Horner, szef zespołu Red Bull Racing, na konferencji prasowej na padoku GP Japonii na torze Suzuka. „Robię wszystko, co w mojej mocy, aby znaleźć dobry silnik w przyszłym roku. Jeśli tak się nie stanie, istnieje ryzyko, ponieważ pozycja Red Bulla różni się od pozycji podobnych zespołów McLaren, Williams czy Ferrari. F1 musi zapewniać zwrot z inwestycji i nie możemy ograniczać się w zakresie dostępnych narzędzi, aby to osiągnąć. »

Christian Horner nadal wydaje się wierzyć w przyszłość Red Bulla w F1, nawet jeśli wierzy, że istnieje ryzyko. „Chcemy znaleźć rozwiązanie, ale za kulisami wciąż jest dużo pracy. Na niektóre elementy nie mamy wpływu, ale staramy się, jak możemy upewnijcie się, że Red Bull będzie tu do 2020 roku a jeśli to możliwe jeszcze dłużej »– dodał dyrektor Red Bull Racing.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz