Jean-Eric Vergne: „Wiele kart w ręku”

Zrekrutowany na drugi sezon Formuły E przez zespół DS Virgin Racing i obecny kierowca testowy Scuderia Ferrari, Jean-Eric Vergne nie wątpi w znalezienie miejsca w F1.

opublikowany 26/08/2015 à 16:27

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Jean-Eric Vergne: „Wiele kart w ręku”

Od kilku tygodni nosi nazwę Jean-Eric Vergne powraca z naciskiem, aby znaleźć się wśród dwóch przyszłych kierowców zespołu Haas F1 Zespół który zadebiutuje w Mistrzostwach Świata F1 w 2016 roku. Według mieszkańca Pontoise (Val-d'Oise) jedną z możliwości jest m.in.

"JOTMam w rękach sporo kart dzisiaj dla F1. Nie chodzi tylko o Haasa. Zobaczymy więc, co będzie się działo w nadchodzących miesiącach. Ale na razie jest za wcześnie, aby o tym mówić. » zwierza się obecnemu pilotowi testowemu Stabilny Ferrari w AUTOhebdo.

Miejsce w Ferrari, które pozwala mu rywalizować Formuła e od zeszłego roku najpierw w Andretti Autosport, zanim został zatrudniony na sezon 2015-2016 przez nowy podmiot DS Virgin Racing. „Próba zdobycia francuskiej marki w tych mistrzostwach stanowi wyzwanie i bardzo interesujący projekt. »

Znajdź nasz pełny wywiad z Jean-Ericiem Vergne, w którym Francuz opowiada o utraconej szansie na rywalizację Le Mans z Porsche w tym roku w numerze 2026 AUTOhebdo, już dostępnym w wersji cyfrowej i w kioskach.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz