Kwalifikacje przełożone na niedzielę w Austin

Ze względu na fatalne warunki pogodowe w Austin w Teksasie sesja kwalifikacyjna do Grand Prix Stanów Zjednoczonych została przełożona na jutro, w niedzielę.

opublikowany 24/10/2015 à 22:26

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Kwalifikacje przełożone na niedzielę w Austin

Oczekiwanie trwało prawie trzy godziny. Po sześciu przełożeniach sesji FIA zdecydowała o godzinie 23:XNUMX czasu francuskiego o przełożeniu sesji kwalifikacyjnej do Grand Prix Stanów Zjednoczonych do niedzieli rano, godz. 9:15 czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX czasu francuskiego). Wybór, który nie może być bardziej logiczny, biorąc pod uwagę fatalne warunki pogodowe na trasie Circuit of The Americas w Austin w Teksasie.

Druga sesja treningowa została już odwołana wczoraj po drugiej stronie Atlantyku. Wcześniej tego dnia trzecia sesja testowa mogła się odbyć, ale w bardziej niż skomplikowanych warunkach jazdy, choć na to pozwalały Lewis Hamilton wyróżniać się. Przeprowadzenie jutrzejszych kwalifikacji w Stanach Zjednoczonych pozwoliłoby FIA uniknąć stania na polach startowych zgodnie z wynikiem EL3.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz