Rosberg pozostaje spokojny przed rozpoczęciem GP Rosji

Nico Rosberg jest zachwycony zdobyciem pole position w GP Rosji i mówi, że nie myśli jeszcze o starcie, w którym ponownie będzie miał u boku Lewisa Hamiltona.

opublikowany 10/10/2015 à 16:24

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Rosberg pozostaje spokojny przed rozpoczęciem GP Rosji

Nico Rosberg zdobył swoje trzecie pole position w sezonie podczas GP Rosji, drugie z rzędu po Suzuce w Japonii w zeszłym miesiącu, pokonując okrążenie w Soczi z czasem 1:37"113, pokonując swojego kolegę z drużyny o trzy dziesiąte Lewis Hamilton. Pomimo braku testów ze względu na złe warunki pierwszego dnia i Wypadek Carlosa Sainza Jr podczas ostatniej sesji testowej Niemcowi udało się znaleźć dobre ustawienia w swoim W06 Hybrid.

„Weekend był jak dotąd dość skomplikowany ze względu na brak testów”, skomentował Nico Rosberg, który zdobył 18. pole position w swojej karierze. „Kwalifikacje przebiegły naprawdę dobrze. Znaleźliśmy dobrą równowagę na jednomiejscowy, zwłaszcza dzięki moim inżynierom. Posunęliśmy się do przodu trochę chaotycznie, ale poszło bardzo dobrze. »

Pilot Mercedes nie martwi się obecnością Lewisa Hamiltona u swojego boku, mimo że Brytyjczyk wyprzedził go, gdy zgasły światła podczas GP Japonii. „Jeszcze o tym nie myślę, po prostu cieszę się swoją tyczką. Przyjdzie mi to do głowy dziś wieczorem lub jutro rano. Ważnym celem weekendu są Mistrzostwa Producentów. Byłoby fantastycznie wylądować tak wcześnie w sezonie. Ale jestem tu także po to, aby zmniejszyć dystans do Lewisa.”, dodał Nico Rosberg, który traci 48 punktów do lidera mistrzostw.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz