Sergio Pérez mógł dołączyć do Ferrari

Po ukończeniu Akademii Kierowców Ferrari Meksykanin Sergio Pérez wspomniał na marginesie Grand Prix Belgii, że był bliski startu w barwach Scuderia Ferrari.

opublikowany 20/08/2015 à 16:52

Villemanta

0 Zobacz komentarze)

Sergio Pérez mógł dołączyć do Ferrari

Po dwóch obiecujących sezonach w Sauberze w 2011 i 2012 roku i trzech podium podczas swojej drugiej kampanii w zespole.Hinwil, ocena Meksykanina Sergio Péreza na padoku była dość wysoka F1.

Do tego stopnia, że ​​mieszkaniec Guadalajary mógł ewoluować w imieniu Ferrari w 2014 r.” W tym czasie Stefano Domenicali (były szef zespołu Scuderia Ferrari. Przypis redaktora), Powiedz mi to Musiałem zostać na kolejny sezon, a potem przejść do Ferrari. Ale okazja McLaren przedstawiła się. » przyznaje Pérez na padoku Spa.

Wybór, który nie zostanie uwieńczony sukcesem, Woking ostatecznie rozstaje się z Meksykaninem po jednym sezonie. „W tamtym czasie McLaren wygrywał i zdecydowanie był zespołem, w którym warto było być, ale okazało się, że tak nie było. To zszargano moją reputację ponieważ gdy duży zespół dziękuje ci po sezonie, szkodzi to twojemu wizerunkowi. »

Będąc teraz mieszkańcem zespołu Force India, Pérez uważa również, że nie zaprzepaścił swoich szans na powrót do dużego zespołu, jeśli jego wyniki znów staną się przekonujące.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz