Zamów teraz Kolekcjoner Niki Lauda

Po Kolekcjonerach „Ayrton Senna, ścigający pole position” i „Ferrari: 1000 Grands Prix”, AUTOhebdo dedykuje nowego Kolekcjonera legendarnemu kierowcy, trzykrotnemu mistrzowi świata Formuły 1 NIKI LAUDZIE.

Od jego chaotycznych początków po tytuły mistrza świata zdobyte z Ferrari i McLarenem, w tym straszny wypadek na torze Nürburgring w 1976 roku, podczas którego prawie spłonął na śmierć, AUTOhebdo szczegółowo przygląda się karierze niezwykłego człowieka.

opublikowany 28/06/2021 à 15:01

Gonzalo Forbes

0 Zobacz komentarze)

Zamów teraz Kolekcjoner Niki Lauda

Zamów teraz Kolekcjoner Niki Lauda. ©DR

Po Kolekcjonerach „Ayrton Senna, ścigający tyczkę” i „ Ferrari : 1000 Grand Prix”, AUTOhebdo dedykuje nowego Kolekcjonera legendarnemu kierowcy, trzykrotnemu mistrzowi świata Formuła 1 NIKI LAUDA.

Od chaotycznych początków po tytuły mistrza świata zdobyte z Ferrari i McLaren, w tym straszny wypadek na torze Nürburgring w 1976 r., podczas którego omal nie spalił się na śmierć, AUTOhebdo szczegółowo przygląda się karierze niezwykłego człowieka.

Opowieści, wielcy świadkowie (Przedmowa sygn Alain Prost, Zeznania Jean-Pierre’a Jariera, Gérarda Larrousse’a, Henriego Pescarolo, Günthera Steinera, Toto Wolff, John Barnard, Helmut Marko, Michele Audetto, John Watson itp.), wyczyny i niepowodzenia, ten 132-stronicowy kolekcjoner NIKI LAUDA będzie hołdem dla pioniera, który napisał legendę Formuły 1 i zmarł 20 maja 2019 r.

Zamów Kolekcjonera Niki Lauda w naszym sklepie cyfrowym.

 

 

 

Gonzalo Forbes

Odpowiedzialny za formuły promocji (F2, F3, FRECA, F4...). Niesiony dzięki łasce Franco Colapinto.

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz