Daniil Kwiat kontynuuje naukę zawodu

Zajmując 5. miejsce w ostatnim Grand Prix Rosji Daniil Kwiat pokazał swoją przewagę w Soczi. Rosjanin rozmawiał z AUTOhebdo na marginesie swojego domowego wydarzenia.

opublikowany 16/10/2015 à 11:35

Pierre Tassel

0 Zobacz komentarze)

Daniil Kwiat kontynuuje naukę zawodu

Przybył na początku sezonu od Toro Rosso zrekompensować wyjazd Sebastian Vettel chez Ferrari, Daniil Kvyat Nie miał łatwego startu w mistrzostwach 2015 roku. Rosjanin uważa jednak, że od Grand Prix Monako osiągnął kamień milowy i dziś pozwala sobie wyprzedzić swojego australijskiego kolegę z drużyny. Daniel Ricciardo w klasyfikacji kierowców (76 punktów wobec 73)

„Osiągnąłem kamień milowy w Księstwie i od tego czasu weekendy mam w miarę regularne i solidne, podkreśla Kvyat dla AUTOhebdo. Zaczęliśmy wspinać się w hierarchii i począwszy od Monako byliśmy zadowoleni z rozwoju sytuacji? Wciąż się uczę... uczę. »

Jest to jednak pytanie o przyszłość Red Bull Racing który wisi nad szkoleniem Miltona Keynesa w związku z napotkanymi trudnościami aby zapewnić partnerstwo w zakresie silników na przyszły sezon. „Po prostu ufam kierownictwu zespołu, który wie, co robi…” – podsumowuje 21-letni pilot.

Pełną relację z Grand Prix Rosji oraz pełny wywiad z Daniilem Kwiatem przeprowadzony przez naszych specjalnych korespondentów w Soczi znajdziesz w numerze 2033 AUTOhebdo, dostępnym w wersji cyfrowej i w kioskach.

0 Zobacz komentarze)