Paryż: sporty motorowe łączą siły

Świat sportów motorowych zastanawia się po atakach, które dotknęły Francję w piątkowy wieczór.

opublikowany 14/11/2015 à 13:20

Dupuis

0 Zobacz komentarze)

Paryż: sporty motorowe łączą siły

Piloci

Fernando Alonso, pilot McLaren-Honda: „Zszokowany. Łączę się całym sercem ze wszystkimi dotkniętymi tą sytuacją w Paryżu. #Módl się za Paryż "

Sam Bird, pilot DS Virgin Formuła e i G-Drive Racing w WEC : „Moje myśli i modlitwy są dziś z Paryżanami. Co za straszna wiadomość. »

Valtteri Bottas, pilot Williams F1 Zespół: „Straszne wieści z Paryża? »

Sébastien Bourdais, Kierowca KVSH Racing w IndyCar : „Wszystkie nasze myśli i kondolencje dla osób dotkniętych masakrami zorganizowanymi przez te potwory. »

Ryan Briscoe, kierowca Schmidt Peterson Motorsports IndyCar: „Myślę o wszystkich rodzinach i bliskich ofiar tego szaleństwa w Paryżu. Niesamowity. Taki smutny. »

Kurt Busch, kierowca Stewarta-Haas Wyścigi w Nascar : „Jestem zszokowany wszystkim, co dzieje się w Paryżu. Moje drugie miejsce w kwalifikacjach wydaje się bardzo nieistotne. Moje serce jest ze wszystkimi ofiarami. »

Jenson Button, kierowca McLarena-Hondy: „W imieniu osób dotkniętych tą straszliwą tragedią jestem z wami całym sercem…”

Dale Earnhardt Jr, kierowca Hendricka w Nascar: „Modlę się za Paryż. »

Marcus Ericsson, kierowca Saubera: „Zabrakło mi słów? #Módl się za Paryż "

Pierre Gasly, Kierowca Dams GP2 i kierowca testowy czerwony Byk : „Nie mogę uwierzyć w to, co dzieje się w Paryżu. Tego wieczoru wszyscy jesteśmy Paryżanami. Jako ludzie mamy żyć razem, a nie zabijać się nawzajem. Zatrzymajmy to! Nie dla terroryzmu! Jesteśmy od nich silniejsi! »

Esteban Gutiérrez, przyszły kierowca zespołu Haas F1: „Jak smutne jest to, co dzieje się w Paryżu #PrayForParis”

Lucas di Grassi: „Ataki w Paryżu są nieludzkie, nikczemne i szokujące. Zapewniam wsparcie wszystkim osobom dotkniętym tą sytuacją. »

Romain Grosjean, kierowca Lotus F1 Team: „Brak słów, aby opisać to, co dzieje się w Paryżu! Ale dlaczego… ? »

Lewis Hamilton, pilot Mercedes : „Modlę się za wszystkich dotkniętych tą sytuacją w Paryżu. Proszę, módlcie się ze mną. #Módl się za Paryż "

Timmy Hansen, pilot Peugeot w World RX: „Wszyscy z Francją!” »

Oliver Jarvis: „Nie rozumiem, jak ktoś może to usprawiedliwiać w imię religii. Ta wiadomość jest straszna. Moje myśli i modlitwy kieruję do wszystkich dotkniętych tą sytuacją. »

Heikki Kovalainen: „Budzę się w Japonii, słysząc okropne wieści z Paryża. Moje myśli są ze wszystkimi, których dotknęły te wydarzenia. »

Mikołaj Lapierre : „Jestem zmęczony modlitwą... Chcę tylko, żeby świat się obudził i położył kres tym barbarzyńskim czynom. »

Jari-Matti Latvala, kierowca Volkswagena WRC : „Myślę o Paryżu i jestem naprawdę przerażony tym, co się stało. Wszystkie moje myśli są z ofiarami i ich rodzinami. »

Tiago Monteiro, kierowca Hondy WTCC: „Straszna wiadomość… Moje myśli i modlitwy są z Paryżem. »

Juan-Pablo Montoya, kierowca zespołu Penske IndyCar: „Moje myśli i modlitwy z powodu #ParisAttack”

Sebastian Ogier, kierowca Volkswagena WRC: „Trudno się skoncentrować, gdy dzieją się takie rzeczy. Zdajemy sobie sprawę, że to co robimy jest tak naprawdę drugorzędne. »

Mads Ostberg, kierowca Citroëna WRC: „Głęboka myśl dla Paryża i wszystkich Paryżan. »

Simona Pagenauda, kierowca zespołu Penske w IndyCar: „Trudno dziś wieczorem oglądać te straszne ataki we Francji w Paryżu. Moje myśli kieruję do mojej rodziny, przyjaciół i francuskich rodaków. Odwagi dla wszystkich, moich francuskich rodaków, rodziny i przyjaciół. Te ataki na Francję są brutalne i smutne. Zjednoczeni. »

Danica Patrick, kierowca Stewart-Haas Racing w Nascar: „Co za smutna wiadomość. Modlę się za Paryż. »

Kierowca Force India Sergio Pérez: „Bardzo mi smutno i modlę się do Francji. »

Olivier Pla, kierowca Nissana WEC: „Przykro mi, widząc, co dzieje się dziś wieczorem w moim kraju…”

Graham Rahal, kierowca RLL Racing IndyCar: „#PrayersForParis Nie rozumiem świata, w którym żyjemy. »

Kierowca Mercedesa Nico Rosberg: „Nie ma mowy o tragedii we Francji. Myślami jestem z Tobą #PrayForParis... To, co wydarzyło się wczoraj, sprawia, że ​​wszystko jest względne, prawda? To prawdziwa tragedia i w obliczu tego ten dzień (kwalifikacje) naprawdę nie jest ważny. Dzięki mediom, Twitterowi i innym osobom czujemy się naprawdę blisko, nawet jeśli jesteśmy daleko. To sprawia, że ​​wszystko staje się bardziej intensywne. To wszystko jest naprawdę bardzo szokujące. »
.
Carlos Sainz Junior, pilot Toro Rosso w F1: „Przerażające wieści z Paryża. Brak mi słów. #Módl się za Paryż "

Takuma Sato, kierowca AJ Foyt Enterprises IndyCar: „Jestem głęboko zszokowany wydarzeniami, które miały miejsce dzisiejszego wieczoru w Paryżu. Moje myśli i modlitwy są ze wszystkimi we Francji, rodzinami i przyjaciółmi…”

Bruno Senna, kierowca Formuły E Mahindra Racing: „Kiedy nauczymy się, że pomimo naszych różnic wszyscy jesteśmy równi i potrzebujemy siebie nawzajem do życia? #Pokój #uratujprzyszłość »

Tristan Vautier, kierowca IndyCar: „Moje myśli są z rodzinami tych niewinnych ofiar. Niesamowicie smutne i niesprawiedliwe. »

Jean-Eric Vergne, kierowca DS Virgin Racing: „Modlę się za wszystkich moich przyjaciół w #Paryżu”

Sebastian Vettel, pilot Stabilny Ferrari: „To był prawdziwy szok. Byłem w samochodzie w drodze do hotelu, kiedy usłyszałem, co się dzieje. Trudno było z tym zasnąć. Jak powiedział Nico, nasze myśli są z ofiarami i ich rodzinami. Niewiele możemy zrobić, aby pomóc. To tragiczne. »

Max Verstappen, kierowca Toro Rosso: „Myślę o wszystkich mieszkańcach Paryża, którzy muszą przejść przez ten straszny moment…”

Drużyny

Force India: „Myśli wszystkich członków zespołu są ze wszystkimi dotkniętymi atakami w Paryżu. Modlimy się za Francję. »

Zespół Haas F1: „Nasze myśli są z mieszkańcami Paryża. Nasze myśli są z Tobą. »

Mercedes AMG F1: „Nasze myśli i modlitwy są z rodzinami i przyjaciółmi wszystkich osób dotkniętych wydarzeniami w Paryżu #PrayForParis”

Zespół Lotus F1: „Nasze myśli są ze wszystkimi dotkniętymi tragicznymi wydarzeniami w Paryżu. »

Red Bull Racing: „Nasze myśli są dziś z osobami dotkniętymi piątkowymi tragicznymi atakami w Paryżu, ich przyjaciółmi i rodzinami. »

Scuderia Ferrari: „Na znak szacunku dla ofiar Paryża Scuderia Ferrari będzie w sobotę tweetować tylko podstawowe informacje. #Módl się za Paryż "

Michelin: „W związku z strasznymi wydarzeniami, które miały miejsce w Paryżu, ze względu na szacunek dla rodzin ofiar postanowiliśmy zachować okres ciszy. »

Pirelli: Wszyscy jesteśmy z wami, chodźmy dzieci #Paryż

Mario Andretti: „Oglądanie wydarzeń w Paryżu łamie serce. Jestem pewien, że Bóg płacze razem z nami. »

Éric Boullier, szef zespołu McLaren-Honda: „Smutny i zszokowany”

Yves Matton, dyrektor Citroën Racing: „Głęboka myśl dla Paryża i wszystkich paryżan. »

Alain Prost, dyrektor e.dams i czterokrotny mistrz świata F1: „Jestem zszokowany i smutny, że nie jesteśmy na tym świecie, aby to widzieć. Ciepłe myśli dla osób dotkniętych #PrayForParis »

Dyscypliny

F1: „Nasze myśli są ze wszystkimi dotkniętymi tragedią w Paryżu. »

IMSA : „Nasze myśli i modlitwy są ze wszystkimi, których dotknęły tragiczne wydarzenia w Paryżu. »

IndyCar Series: „Nasze myśli są z mieszkańcami Paryża i wszystkimi osobami dotkniętymi tą tragedią. »

Nascar: „Nasze modlitwy i myśli są z Paryżem i osobami dotkniętymi tymi strasznymi wydarzeniami. »

WEC: „Nasi przyjaciele, nasi fani, mieszkańcy Paryża i Francji są w naszych myślach. »

Bernie Ecclestone, dyrektor FOM: „Niestety, nic nie możemy zrobić. To nie przywróci ludzi, którzy odeszli. Żyjemy w zabawnym świecie” (w Canal+)

0 Zobacz komentarze)

Aby przeczytać także

komentarze

*Przestrzeń zarezerwowana dla zalogowanych użytkowników. Proszę vous connecter aby móc odpowiedzieć lub opublikować komentarz!

0 Uwagi)

Aby napisać komentarz